Oprogramowanie Ifield

Newsletter

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać najnowsze informacje.

Podaj adres email:

Oprogramowanie Ifield

Ifield to pakiet oprogramowania zainstalowany w każdym systemie gromadzenia danych Icone firmy A.P. van den Berg. Dane dotyczące gruntu są rejestrowane, wyświetlane w czasie rzeczywistym na ekranie i przechowywane w formacie ASCII. Dane wyjściowe są możliwe do zapisania w następujących formatach: Gorilla, CSV, SPAS, ACI, GEF, GEO i XML. Możliwy jest także wydruk danych lub ich wysłanie pocztą elektroniczną. System można wstępnie zaprogramować zgodnie z specyfikacją Klienta; na przykład nazwa projektu, nazwa operatora, nazwa firmy itp. Również układ ekranu można dostosować do wymagań Klienta. Pakiet oprogramowania automatycznie rozpoznaje sondy i moduły click-on. Dane kalibracyjne są automatycznie wymieniane z sondy.
Ifield pracuje w systemie Microsoft Windows i jest dostępny w czterech językach: angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim. Ma wbudowaną funkcję do zdalnego sterowania i wbudowany podręcznik, do którego można uzyskać dostęp w każdej chwili.

Ibase zarządzanie projektami

Ibase jest opcjonalnym pakietem uzupełniającym Ifield. Przeznaczony jest do dalszego przetwarzania wyników pomiarów CPT w biurze. Dane mogą być przechowywane w plikach GORILLA !, GEF lub Excel. Główne funkcje to: pobieranie, prezentowanie, przetwarzanie, eksportowanie, przechowywanie i drukowanie wyników pomiarów. Niestandardowe prezentacje graficzne mogą być zaprojektowane przez klienta. Ibase tak jak Ifield działa pod systemem Microsoft Windows i jest dostępny w czterech językach:, angielskim, niemieckim, francuskim i holenderskim.